Eldon Leisure Squash Club Final Standings League Ending 23 Dec 2017

Jump to:
Eldon Leisure Squash Club Tables League Ending 23 Dec 2017
Eldon Leisure Squash Club Performances League Ending 23 Dec 2017

Below is the final standing of this session of the league. This is calculated based on the results of the matches.

If not all of the results have been entered then this represents the state of this session of the league so far.

Division 1
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 David Oxley 1 1 0 0 5 0 5
2 James Gilbert 1 0 0 1 3 0 3
3 Mark Manuel 0 0 0 0 0 0 0
4 Alan Coates 0 0 0 0 0 0 0
5 Andrew Webber 0 0 0 0 0 0 0
6 Henry Darragh 0 0 0 0 0 0 0
7 Glover Gamero 0 0 0 0 0 0 0
Division 2
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 Adam Coates 0 0 0 0 0 0 0
2 Steve Drummond 0 0 0 0 0 0 0
3 Anthony Bullock 0 0 0 0 0 0 0
4 Bob Lightowlers 0 0 0 0 0 0 0
5 Richard Martin 0 0 0 0 0 0 0
6 Sophie Cassidy 0 0 0 0 0 0 0
7 Ramsay Refaie 0 0 0 0 0 0 0
Division 3
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 Matt Waddington 1 1 0 0 6 0 6
2 Joe Hunter 1 0 0 1 1 0 1
3 Mike Adamson 0 0 0 0 0 0 0
4 Tony Hall 0 0 0 0 0 0 0
5 Martin Parkin 0 0 0 0 0 0 0
6 David Rowe 0 0 0 0 0 0 0
Division 4
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 Asmat Ullah Bajwa 0 0 0 0 0 0 0
2 Chris Trewhitt 0 0 0 0 0 0 0
3 David Brocklehurst 0 0 0 0 0 0 0
4 Martin Hall 0 0 0 0 0 0 0
5 Mark Garbriele 0 0 0 0 0 0 0
6 Mick Strickson 0 0 0 0 0 0 0
Division 5
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 Jerry Young 1 1 0 0 6 0 6
2 Matt Barnes 1 0 0 1 1 0 1
3 Alan Cartmell 0 0 0 0 0 0 0
4 Garry Jennings 0 0 0 0 0 0 0
5 Imran Haq 0 0 0 0 0 0 0
6 John Storey 0 0 0 0 0 0 0
Division 6
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 Andy Stephenson 1 1 0 0 5 0 5
2 Peter Barker 1 0 0 1 2 0 2
3 Javier Bernardez 0 0 0 0 0 0 0
4 Alwin Gieselmann 0 0 0 0 0 0 0
5 Paul Albone 0 0 0 0 0 0 0
6 Paul O'Connor 0 0 0 0 0 0 0
Division 7
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 Alex Nicholson 1 1 0 0 5 0 5
2 Jo Thornton 1 0 0 1 2 0 2
3 Mark Bell 0 0 0 0 0 0 0
4 Paul Brown King 0 0 0 0 0 0 0
5 Paul Roberts 0 0 0 0 0 0 0
6 Ross Winter 0 0 0 0 0 0 0
7 Andy Pickover 0 0 0 0 0 0 0
8 Rob Graham 0 0 0 0 0 0 0
Division 8
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 Thai Truong 1 1 0 0 6 0 6
2 Jowan Barnes 1 0 0 1 1 0 1
3 Shef Popat 0 0 0 0 0 0 0
4 Neil Adams 0 0 0 0 0 0 0
5 Graham McGinty 0 0 0 0 0 0 0
6 Alex Kirkham 0 0 0 0 0 0 0
7 Iris Coe 0 0 0 0 0 0 0
Division 9
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 Alvaro Martinez Guimerá 1 1 0 0 5 0 5
2 Álvaro Orta Vílchez 1 0 0 1 2 0 2
3 Guy Dowsett 0 0 0 0 0 0 0
4 Katherine Hunt 0 0 0 0 0 0 0
5 James Baillie 0 0 0 0 0 0 0
6 Chris Rolfe 0 0 0 0 0 0 0
7 Merce Sole 0 0 0 0 0 0 0