Yarm Squash Club Squash League Final Standings League Ending 28 Feb 2023

Jump to:
Yarm Squash Club Squash League Tables League Ending 28 Feb 2023
Yarm Squash Club Squash League Performances League Ending 28 Feb 2023

Below is the final standing of this session of the league. This is calculated based on the results of the matches.

If not all of the results have been entered then this represents the state of this session of the league so far.

Premier
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 David Black 1 1 0 0 5 0 5
2 Karl Rudman 1 0 0 1 2 0 2
3 John Kingsbury 0 0 0 0 0 0 0
4 Nicolas Child 0 0 0 0 0 0 0
5 Steve Nicholson 0 0 0 0 0 0 0
Division 1
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 Tim Clark 0 0 0 0 0 0 0
2 Hashim Din 0 0 0 0 0 0 0
3 Gary Lockwood 0 0 0 0 0 0 0
4 James Curry 0 0 0 0 0 0 0
5 David Birkin 0 0 0 0 0 0 0
Division 2
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 Harvey Branton 0 0 0 0 0 0 0
2 Paul Robinson 0 0 0 0 0 0 0
3 Ian Ellison 0 0 0 0 0 0 0
4 Hendrix Matthee 0 0 0 0 0 0 0
5 Andrew Parker 0 0 0 0 0 0 0
Division 3
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 Daniel Bentham 0 0 0 0 0 0 0
2 Paul Thurland 0 0 0 0 0 0 0
3 Darren Bentham 0 0 0 0 0 0 0
4 Guy Wingate 0 0 0 0 0 0 0
5 David Taylor 0 0 0 0 0 0 0
Division 4
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 Anthony Hood 1 1 0 0 5 0 5
2 Graham Dyson 1 0 0 1 2 0 2
3 Glynn Bartliff 0 0 0 0 0 0 0
4 Michael Bould 0 0 0 0 0 0 0
5 Ned Parker 0 0 0 0 0 0 0
Division 5
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 David Wood 0 0 0 0 0 0 0
2 Jennifer Hitch 0 0 0 0 0 0 0
3 Mark Gates 0 0 0 0 0 0 0
4 Piers Anderson 0 0 0 0 0 0 0
5 Richard Smith 0 0 0 0 0 0 0
Division 6
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 Keith Brentnall 0 0 0 0 0 0 0
2 Andy Mottershead 0 0 0 0 0 0 0
3 Otis Webb 0 0 0 0 0 0 0
4 Mike Powell 0 0 0 0 0 0 0
5 Zara Leggett 0 0 0 0 0 0 0
Division 7
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 Ian Leggett 0 0 0 0 0 0 0
2 David Hunter 0 0 0 0 0 0 0
3 Gordon Szulc 0 0 0 0 0 0 0
4 Stephen Priestley 0 0 0 0 0 0 0
5 Victoria Black 0 0 0 0 0 0 0
Division 8
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 Steve Metcalfe 0 0 0 0 0 0 0
2 David Smith 0 0 0 0 0 0 0
3 Jennifer Ivison 0 0 0 0 0 0 0
4 Jessica Pawley 0 0 0 0 0 0 0
5 David Dodgson 0 0 0 0 0 0 0
Division 9
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 Andrew Dale 1 1 0 0 5 0 5
2 Amy Ruse 1 0 0 1 2 0 2
3 Manmothan Kokri 0 0 0 0 0 0 0
4 Paul Cockerill 0 0 0 0 0 0 0
5 Rob Eveson 0 0 0 0 0 0 0
6 Rosie Carlton 0 0 0 0 0 0 0
Division 10
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 Daniel Thompson 0 0 0 0 0 0 0
2 Giles Ward 0 0 0 0 0 0 0
3 Samuel Druce 0 0 0 0 0 0 0
4 Neil Swanson 0 0 0 0 0 0 0
5 nigel jeffryes 0 0 0 0 0 0 0
6 Alexandra Kingsbury 0 0 0 0 0 0 0