Squash League Final Standings League Ending 31 Jul 2020

Jump to:
Squash League Tables League Ending 31 Jul 2020
Squash League Performances League Ending 31 Jul 2020

Below is the final standing of this session of the league. This is calculated based on the results of the matches.

Division 1
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 Joseph Broadley 0 0 0 0 0 0 0
2 Adam Goad 0 0 0 0 0 0 0
3 David Gray 0 0 0 0 0 0 0
4 Ben Hetherington 0 0 0 0 0 0 0
5 James Worsick 0 0 0 0 0 0 0
Division 2
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 David Box 0 0 0 0 0 0 0
2 Ronnie Carter 0 0 0 0 0 0 0
3 Tony Hetherington 0 0 0 0 0 0 0
4 Jonny Honeyman 0 0 0 0 0 0 0
5 Deleted Deleted 0 0 0 0 0 0 0
Division 3
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 Chris McCutcheon 0 0 0 0 0 0 0
2 Adam Reid 0 0 0 0 0 0 0
3 Damien Whelan 0 0 0 0 0 0 0
4 Wayne Kingston 0 0 0 0 0 0 0
5 Selina Harper 0 0 0 0 0 0 0
Division 4
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 Ashley Hunter 0 0 0 0 0 0 0
2 Matthew Pate 0 0 0 0 0 0 0
3 James Wells 0 0 0 0 0 0 0
4 Luke Christian 0 0 0 0 0 0 0
5 George Kemp 0 0 0 0 0 0 0
Division 5
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 Steven Benson 0 0 0 0 0 0 0
2 Will Box 0 0 0 0 0 0 0
3 Glenn Spary 0 0 0 0 0 0 0
4 Craig Holliday 0 0 0 0 0 0 0
5 Martin Richardson 0 0 0 0 0 0 0
Division 6
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 Louise Cape 0 0 0 0 0 0 0
2 Paul Charters 0 0 0 0 0 0 0
3 Lukasz Harabasz 0 0 0 0 0 0 0
4 Krzysztof Szuba 0 0 0 0 0 0 0
5 Joe Byrne 0 0 0 0 0 0 0
Division 7
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 Rob Armstrong 0 0 0 0 0 0 0
2 Craig Drinkald 0 0 0 0 0 0 0
3 Artur Szkup 0 0 0 0 0 0 0
4 Neil Whelan 0 0 0 0 0 0 0
5 Robert Bauld 0 0 0 0 0 0 0
Division 8
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 Adam Atkinson 0 0 0 0 0 0 0
2 John Bell 0 0 0 0 0 0 0
3 Chris Nixon 0 0 0 0 0 0 0
4 Brendon White 0 0 0 0 0 0 0
5 Alexander Macdowall 0 0 0 0 0 0 0
Division 9
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 Steve Dent 0 0 0 0 0 0 0
2 Lynn Hetherington 0 0 0 0 0 0 0
3 Nick Piszczykiewicz 0 0 0 0 0 0 0
4 Barry Sturrock 0 0 0 0 0 0 0
5 Mark Vasey 0 0 0 0 0 0 0
Division 10
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 Matthew Bell 0 0 0 0 0 0 0
2 Mally Lyons 0 0 0 0 0 0 0
3 Mark Coxon 0 0 0 0 0 0 0
4 Nathan Sellers 0 0 0 0 0 0 0
5 Phil Storey 0 0 0 0 0 0 0
Division 11
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 Elio Garden 0 0 0 0 0 0 0
2 Oliver Jones 0 0 0 0 0 0 0
3 Phil Leek 0 0 0 0 0 0 0
4 Tony Popham 0 0 0 0 0 0 0
5 Adrian Griffiths 0 0 0 0 0 0 0
Division 12
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 Mike Kirsopp 0 0 0 0 0 0 0
2 Callum Mitchell 0 0 0 0 0 0 0
3 Mark Smith 0 0 0 0 0 0 0
4 Brian Davis 0 0 0 0 0 0 0
5 Peter Graham 0 0 0 0 0 0 0
Division 13
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 Craig Allinson 0 0 0 0 0 0 0
2 Stuart Dixon 0 0 0 0 0 0 0
3 Ian Robertson 0 0 0 0 0 0 0
4 Mark Webster 0 0 0 0 0 0 0
5 Dugald Cunningham 0 0 0 0 0 0 0
Division 14
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 Clair Jones 0 0 0 0 0 0 0
2 Deleted Deleted 0 0 0 0 0 0 0
3 John Paisley 0 0 0 0 0 0 0
4 Piotr Witkowski 0 0 0 0 0 0 0
5 Sam Bell 0 0 0 0 0 0 0
Division 15
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 Julie Best 0 0 0 0 0 0 0
2 Glen Goddard 0 0 0 0 0 0 0
3 Stuart Mallin 0 0 0 0 0 0 0
4 Alistair Mcquillan 0 0 0 0 0 0 0
5 Ian Robertshaw 0 0 0 0 0 0 0
Division 16
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 Phil Anderson 0 0 0 0 0 0 0
2 Dave Cuthbertson 0 0 0 0 0 0 0
3 Deleted Deleted 0 0 0 0 0 0 0
4 Jordon Ling 0 0 0 0 0 0 0
5 David Runcie 0 0 0 0 0 0 0
Division 17
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 Richard Briggs 0 0 0 0 0 0 0
2 Stephen Ward 0 0 0 0 0 0 0
3 Bill Whitehead 0 0 0 0 0 0 0
4 Deleted Deleted 0 0 0 0 0 0 0
5 Joeseph Bell 0 0 0 0 0 0 0
Division 18
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 Colin Ritchie 0 0 0 0 0 0 0
2 Callum Smith 0 0 0 0 0 0 0
3 Joseph Harris 0 0 0 0 0 0 0
4 Deleted Deleted 0 0 0 0 0 0 0
5 Ozwell Siyawareva 0 0 0 0 0 0 0
Division 19
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 Fiona Wallace 0 0 0 0 0 0 0
2 Tony Harkness 0 0 0 0 0 0 0
3 Matthew Mcdonnell 0 0 0 0 0 0 0
4 Richard Lee 0 0 0 0 0 0 0
5 Deleted Deleted 0 0 0 0 0 0 0
Division 20
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 Steven Brown 0 0 0 0 0 0 0
2 Simon Malone 0 0 0 0 0 0 0
3 Amy Robertshaw 0 0 0 0 0 0 0
4 Frank Ward 0 0 0 0 0 0 0
5 Tom Woodhouse 0 0 0 0 0 0 0
Division 21
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 Simon Beck 0 0 0 0 0 0 0
2 Kath Gray 0 0 0 0 0 0 0
3 Paul Whitehead 0 0 0 0 0 0 0
4 Bill Johnstone 0 0 0 0 0 0 0
5 Mark Simpson 0 0 0 0 0 0 0
Division 22
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 Stuart Graham 0 0 0 0 0 0 0
2 Deleted Deleted 0 0 0 0 0 0 0
3 Gary Kerr 0 0 0 0 0 0 0
4 Freddie Trewhella 0 0 0 0 0 0 0
5 Deleted Deleted 0 0 0 0 0 0 0
Division 23
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 Sharon Anstee 0 0 0 0 0 0 0
2 Jane Hedley 0 0 0 0 0 0 0
3 John Thwaites 0 0 0 0 0 0 0
4 James Fletcher 0 0 0 0 0 0 0
5 Neil Gordon 0 0 0 0 0 0 0
Division 24
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 Richard Booth 0 0 0 0 0 0 0
2 Alfie Wells 0 0 0 0 0 0 0
3 Guy Morris 0 0 0 0 0 0 0
4 Joe Tidmarsh 0 0 0 0 0 0 0
5 Alex Cunningham 0 0 0 0 0 0 0
Division 25
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 David Jackson 0 0 0 0 0 0 0
2 Ben Judge 0 0 0 0 0 0 0
3 Samuel Park 0 0 0 0 0 0 0
4 Gary Parkins 0 0 0 0 0 0 0
5 Phil Howell 0 0 0 0 0 0 0
Division 26
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 Peter Wood 0 0 0 0 0 0 0
2 Dean Simons 0 0 0 0 0 0 0
3 Gerrad Weale 0 0 0 0 0 0 0
4 Paul Thompson 0 0 0 0 0 0 0
5 Barry Cannon 0 0 0 0 0 0 0
Division 27
Name Played Won Drawn Lost Points Bonus Total
1 Rory Bell 0 0 0 0 0 0 0
2 Matthew Jelfs 0 0 0 0 0 0 0
3 Deleted Deleted 0 0 0 0 0 0 0